Yayınlarımız

Mohamed Elkeiy ile Squash Röportajımız w/Ergin Yörükoğlu

Mısırlı squash oyuncusu ve antrenör Mohamed Elkeiy bir çok dünya ülkesinin antrenörlüğünü yapmış ve Mısır squashına hizmet eden değerli bir antrenördür.Canlı yayında gerçekleştirilen röportajımızın tekrarı altyazılı şekilde sizlerle..

SQUASH SOHBETLERİ Can Taştan-Levent Uğurlu- Ergin Yörükoğlu - Bahadır Fırat

Can Taştan Bahadır Fırat Ergin Yörükoğlu ve Levent Uğurlu ile canlı yayın squash sohbetimiz kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için.

SQUASH NEDİR ? - YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN SORU VE CEVAPLAR

Burhan Atasoy ve Bahadır Fırat' ın katılımı ile gerçekleşicek olan canlı yayınımızda. Eğitim ve Kurallar çerçevesinde squash oyuncularının mutlaka bilmesi gereken kurallar ve kort güvenliği bu bölümümüzün ana başlıkları.İyi seyirler..

SQUASH - OYUNCULARIN MUTLAKA BİLMESİ GEREKEN KURALLAR VE KORT GÜVENLİĞİ

Burhan Atasoy ve Bahadır Fırat' ın katılımı ile gerçekleşicek olan canlı yayınımızda. Eğitim ve Kurallar çerçevesinde squash oyuncularının mutlaka bilmesi gereken kurallar ve kort güvenliği bu bölümümüzün ana başlıkları.İyi seyirler..

Kalahan Squash Sohbetleri Reyhan Akkaya & Levent Uğurlu

13.05.2020 21:00'da gerçekleştirdiğimiz canlı yayınımızın tekrarı burada sizlerle.Antalya squashının var olmasında etkin bir isim olan Reyhan Akkaya konuğumuzdu.

Kalahan SquashTakım Kaptanı Levent Uğurlu ile Röportaj w/Bahadır Fırat

Kalahan Squash takım kaptanı Levent Uğurlu ile yaptığımız sohbetimiz soru-cevap ve önerilerin bir arada olduğu canlı yayınımızın tekrarını sizlerle paylaşıyoruz.

SQUASH SOHBETLERİ - KALAHAN SQUASH KULÜBÜ

Burhan Atasoy - Levent Uğurlu - Ergin Yörükoğlu ve Bahadır Fıratın katılımıyla gerçekleşicek olan sohbetimize katıldığınız için teşekkür ederiz.

Türkiye Kadınlar Squash Şampiyonlarımız Esma Kabakçı & Zeynep Kabakçı w/Ergin Yörükoğlu

Türkiye Kadınlar Squash Şampiyonlarımız Esma Kabakçı ve Zeynep Kabakçı ile Röportaj ve Türkiye kadın squashını konunştuk .

Squash Sohbetleri Burhan Atasoy & Bahadır Fırat

Türkiye Squashı'ını konuşmaya devam ettiğimiz bu bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için :)

Kalahan Squash Kulübü Squash Sohbetleri Emirhan Şen & Levent Uğurlu

Bugün ki konuğumuz U17 Türkiye Şampiyonu ve Büyük Erkekler Türkiye 2. Emirhan Şen ile güzel bir squash sohbeti gerçekleştirdik.

Türkiye Squash'ını konuşuyoruz.

İnstagram sayfamızda yaptığımız canlı squash sohbetleri serimizin bugün ki konusu ve konuğu Türkiye Squash'ı ve Hocamız Burhan Atasoy ve Ergin Yörükoğlu oldu. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için .. :)

Türkiye Squash Şampiyonumuz ile Squash Sohbetleri

Kalahan Squash Kulubü olarak bu zor geçen zamanlarımızda yeni bir seriye geçmek istedik.En son Türkiye Squash Şampiyonu Bahadır Fırat ile keyifli bir röportaj ve sohbetimiz oldu. Canlı yayını kaçırıp tekrar izlemek isteyenler sohbetimizi burdan izleyebilirler. İyi Seyirler..

Untitled