PSA Dünya Şampiyonasında 3.Gün


Walter Ailesi tarafından sunulan 2018-2019 PSA Dünya Şampiyonası'nın üçüncü turu bugün başlıyor ve şu anda Chicago Union Station'da gerçekleşiyor


Maçlar yerel saate göre 12:00 de İngiliz eski Dünya Şampiyonu Laura Massaro ile Hong Kong'lu Annie Au ile başladı.Akabinde İngiliz eski Dünya 1 numarası James Willstrop ile 2018 British Open Şampiyonu Miguel Angel Rodrigez maçı takip etti.


Bugün devamında ise son dünya şampiyonları Mohammed El Shorbagy ve Raneem El Welily sırası ile Hong Kong'lu Leo Au ve İngiliz Alison Waters ile karşılacaşak.

Union Station içindeki cam korttan gelen maçlar SQUASHTV (dünyanın geri kalanı), Eurosport Player (yalnızca Avrupa) ve Facebook'ta (Avrupa ve Japonya hariç) yayınlanacak.


Youtube PSASQUASHTV kanalından ise duvar korttaki maçları takip edebilir o maçları da izleyebilirsiniz.


Maçları izleyemiyorsanız , Union Station'dan canlı skorları da takip edebilirsiniz.

https://psaworldtour.com/pages/live


Gün Programı:
Au, Massaro'yu devirdi..


Hong Kong’lu Annie Au, 2013 Dünya Şampiyonu Laura Massaro’yu Chicago’nun Union İstasyonu’ndaki erken bir çıkışla ve turnuvadaki çeyrek finallere ulaşan ilk oyuncu olarak tarih yazdığı bir gün ile sonlandırdı.

Sonuç: [12] Annie Au (HKG) bt [7] Laura Massaro (ENG) 3-0: 11-9, 11-8, 11-4 (33dk)Rodriguez - Willstrop Savaşı'nda kazanan Rodriguez oldu.


Kolombiyalı Dünya 7 numarası Miguel Angel Rodriguez PSA Dünya Şampiyonası Çeyrek Finaline 105 dakikalık destansı bir savaşla ulaşarak eski dünya 1 numarası İngiliz James Willstrop a karşı ilk galibiyetini alarak sağladı.

Sonuç: [6] Miguel Rodriguez (COL) bt [16] James Willstrop (ENG) 3-2: 12-14, 11-2, 7-11, 11-9, 11-8 (105m)

0 görüntüleme
Untitled