2. GYM BEBEK SQUASH TURNUVASI

20 - 22 ARALIK 2019

2. GYM BEBEK SQUASH TURNUVASI

Turnuva yönetmeliği

1. Tüm A Ana tablo maçları best of 5 diğer maçlar,best of 3 üzerinden yaptılacaktır.


2. Turnuva tek kategori açılacaktır fakat ilk maçlarını kaybeden sporcular b grubundan, kazananlar ise a grubundan yollarına devam edeceklerdir.


3. Tüm sporcular sıralamaları belirlenene kadar maçlarını yapmaya devam edebileceklerdir.


4. Katılımcıların, maçlarının saatlerini ve günlerini www.kalahansquash.com üzerinden takip etmesi ve zamanında kortta olması rica olunur.


5. Önceden belirlenmiş maç saatlerinde turnuvanın akışına göre gecikmeler yaşanabilir olası walkoverlarla meydana gelebilecek boşluklarda maça çıkacak iki tarafında anlaşmasıyla maçlar erkene de alınabilir.


6. Turnuvada bulunacak 2 A kategori için de 1.Lere 2 Profesyonel Eye raket 2. Ve 3.Lere squash takdim edilecektir.


7.  Turnuvanın finalinden sonra lightning turnuva gerçekleştirilecektir.(lightning turnuva; turnuva komitesinin belirlediği miktarda para (5TL) turnuva masasına verilerek katilim yapılır ve ardından kağıda yazılan isimler tek tek kesilerek katlanır ardından bir cam fanusun içine konur, karıştırıldıktan sonra çekilen ilk iki isim korta girerek 1 sayılık maç yaparlar! 1 sayı alan içeride kalır, kaybeden dışarı çıkar ve bu sefer de rastgele 1 isim çekilir, bu şekilde devam eden turnuvada son çekilen isim içeri girer ve kazanan tüm lightning turnuva katilim parasını alır)


8. Katılım ücreti 200 tl'dir.

Untitled